Pabian-Med

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Pabianicach

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Dla Pacjenta

Dla pacjenta

Email Drukuj PDF

Witamy serdecznie na stronach internetowych Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Pabian-Med w Pabianicach.

Oferujemy kompleksowe usługi medyczne w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej dla dorosłych i dla dzieci, specjalistyczną opiekę ambulatoryjną świadczoną przez wysokiej klasy specjalistów, rehabilitację leczniczą realizowaną przez fachowych fizjoterapeutów, diagnostykę obrazową w postaci badań radiologicznych i ultrasonograficznych a także pełen dostęp do badań z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.
Większość usług realizujemy w oparciu o posiadane od wielu lat umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Realizujemy świadczenia z zakresu medycyny pracy na podstawie umów zawartych z pracodawcami. Przeprowadzamy także badania w zakresie psychologii transportu.

Oferujemy pomoc profesjonalnej kadry medycznej: doświadczonych lekarzy, wykwalifikowanych pielęgniarek i położnych oraz techników. Rejestracja wizyt odbywa się osobiście lub telefonicznie przy pomocy  wyszkolonych recepcjonistek.


Zapraszamy do odwiedzania naszych stron internetowych, ale przede wszystkim zapraszamy do korzystania z usług naszej placówki.

Kierownictwo i Pracownicy Pabian-Med

Załączniki:
PlikOpisRozmiar
Pobierz plik (plakat_do_swiadczeniodawcow.pdf)Prawa Pacjenta 504 Kb
Zmieniony: Środa, 26 Sierpnia 2015 09:30